Online 5 users
 

Aforizma tė rastit

Ciniku ėshtė njeriu qė ia di ēmimin e ēdo gjėje por nuk e di vlerėn e asjė gjėje.
Nga: Oscar Wilde
 
Rubrika: Lojra online Gjithsej: 5 lojra 
Kuizi Rapiful MEDIKA

Lojė online, me pyetje nga mjekėsia si dhe sqarime nė rast tė gabimeve.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Kuizi i yjeve - Verzioni i aktualizuar!

Lojė online, kuiz enciklopedik i aktualizuar dhe korrigjuar.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Kuizi i yjeve - Kush do tė bėhet Yll!

Lojė online, kuiz enciklopedik me pyetje dhe pėrgjigje si dhe sqarime nė rast tė gabimeve.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Personalitete shqiptare dhe botėrore

Testoni njohuritė tuaja rreth personaliteteve shqiptare dhe botėrore.


Klikoni kėtu pėr ta luajtur lojėn!

Shtetet dhe qytetet e botės

Testoni njohuritė tuaja rreth shteteve dhe qyteteve botėrore.


Klikoni kėtu pėr ta luajtur lojėn!

Share
Trego miqve tuaj
Ruaj linkun

Rubrika tė Tjera

 

• Mahi tė vogla
• Lojėra online
• Bioritmi i juaj
•
Akuaristika
• Tė ndryshme

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci