Online 7 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Nėntor 2017 »
Ma En P Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 
 
Punimet tona nė Wedizajn
Mjellma & Partners, tash e sa vite ka dizajnuar dhe wendosur online shumė website pėr klientėt e vet. Nė vazhdim mund tė shikoni se si kemi aritur ta formėsojmė nė web faqe, kėrkesėn, dėshirėn e klientėve duke u munduar qė pėrherė ta ruajmė thjeshtėsinė dhe mundėsinė e lehtė tė navigimit, pėr vizitorėt e atyre faqeve.

Pėr t'i parė punimet tona tjera nė WEBDESIGN, klikoni kėtu.ICEC-KS.org-Dizajni dhe programi: Arsim Gjinovci
- Redizajnim, 5 gjuhė, HTML, FLASH, PHP, Mirėmbajtje...

Pėr t'i parė punimet tona tjera nė WEBDESIGN, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Libėr
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2017 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci