Online 6 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Web Design, domain dhe hostim
Mjellma & Partners ėshtė e specializuar nė zhvillimin dhe dizajnimin e web faqeve inovative dhe unike. Ne mundohemi qė faqet e internetit tė cilat i zhvillojmė ta tėrhjekin vėmendjen deri nė makimum tė audiencės, tė jenė tė lehta pėr mirėmbajtje, atraktive pėr vizitorėt dhe miqėsore pėr makinat kėrkuese. Ekipi ynė e ka ekspertizėn e nevojshme pėr t'iu pėrgjigjur kėrkesave dhe synimeve tuaja duke e vendosur me sukses prezencėn tuaj nė Internet.

Pėr gjithė klientėt tanė qė porositin web design ose redizajnim te ne, Mjellma & Partners ofron domain emėr dhe Hostim F A L A S pėr 12 muaj ...

Porositeni faqen tuaj kėtu ...

Shikoni kėtu cila nga ofertat tona ju pėrshtatet juve ...

Web Planfikimi dhe Strategjia
Mjellma & Partners stafi do tė punoj me ju pėr ta zhvilluar planin pėr web faqet tuaja duke filluar nga synimet se ēka dėshironi tė arini me kėto faqe, ēfarė tregu synoni, cilėt janė konsumatorėt tuaj, madhėsia e kompanisė tuaj etj.
Nė pėrpjekje pėr t'u pėrgjigjur kėrkesave tuaja, ne ju bėjmė pyetje kyēe qė na lehtėsojnė neve dhe juve tė determinojmė se cilat janė nevojat tuaja dhe pritjet tuaja nga web faqja.

Procesi i dizajnimit
Zakonisht procesin e dizajnimit e fillojmė me analizimin e materialit qė kemi pranuar nga ju. Bėjmė skica nėpėr fleta tė letrės, dhe mėpastaj atė e transformojmė ne dizajn elektronik duke pėrdoru programe si Adobe PhotoShop, CorelDraw apo Macromedia. Web faqe qė i dizajnojmė pė ju janė origjiale, unike sipas porosive, kanė pamjen individualitetin dhe origjinalitetin, duke u bazuar nė logon apo imazhin e kompanisė tuaj.

Zhvillimi dhe programimi
Gjatė procesit tė programimit, ne sigurohemi qė faqja e juaj tė jetė kompatabile me gjithė kėrkuesit dhe platformat. Pasi qė ne pėrdorim web kodime standarde nė programimin e faqeve, atėherė nuk jeni tė obliguar tė paguani hapėsira tė shtrenjta gjat instalimit tė faqeve nė intenet web serverė. Me kėtė, ju qė nė fillim kurseni, faqet tuaja janė tė pastėr nga kodet e panevojshe, gjė qė hapen shumė mė shejt dhe janė shumė mė miqėsore pėr vizitorėt e faqeve tuaja.

Instalimi dhe Lansimi i web faqeve
Ne kemi bashkėpunim me njė numėr tė madh tė hosting kompanive. Mjellma & Partners do tė zgjedh pėr ju web hapsirėn dhe do t'i instaloj faqet tuaja nė web server, duke i testuar ato qė tė sigurrohet se gjithēka shkon nė rregull. Gjatė kėsaj faze, ne do t'i bėjmė korigjimet dhe ndryshimet pėr t'u siguruar se i gjithė operacioni ecėn mirė qė nga momenti i lansimit tė faqeve.

Web Marketingu - Makinat kėrkuese
Faqet (prezentimi) i juajposa tė jetė lansuar, ju jeni gati tė komunikoni me botėn. Ēdo website i dizajnuar nga Mjellma & Partners ėshtė paraprakisht e optimizuar pėr pėr pozicionimin sa mė tė mirė nė makinat gjurmuese, duke pėrdorur nė secilėn faqe kod tė pastėr HTML, metataga dhe fjalė kyēe, dhe duke i regjistruar ato faqe ēdo ditė (falas) nėpėr makinat mė tė fuqishme gjurmuese botėrore.

Mirėmbajtja dhe statistikat
Pasi qė faqet tuaja tė lansohen, ėshtė nevoja tė mirėmbahen ato. Ne mund t'i mirėmbajmė ato faqe pėe ju Ne mund tė gjejmė zgjidhje tė mirėmbajtjes tė faqeve qė pėrshtatet gati pėr ēdo buxhet. Nėse ju vendosni pėr t'i mirėmbajtur vet faqet tuaja, ne mund t'ju ofrojmė trajnim juve apo stafit tuaj.

Punimet tona nė Wedizajn
Mjellma & Partners, tash e sa vite ka dizajnuar dhe wendosur online shumė website pėr klientėt e vet. Nė vazhdim mund tė shikoni se si kemi aritur ta formėsojmė nė web faqe, kėrkesėn, dėshirėn e klientėve duke u munduar qė pėrherė ta ruajmė thjeshtėsinė dhe mundėsinė e lehtė tė navigimit, pėr vizitorėt e atyre faqeve.

Pėr t'i parė punimet tona tjera nė WEBDESIGN, klikoni kėtu.ICEC-KS.org-Dizajni dhe programi: Arsim Gjinovci
- Redizajnim, 5 gjuhė, HTML, FLASH, PHP, Mirėmbajtje...

Pėr t'i parė punimet tona tjera nė WEBDESIGN, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci