Online 5 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Punimet tona nė Web Design

Mjellma & Partners, tash e sa vite ka dizajnuar dhe wendosur online shumė website pėr klientėt e vet. Nė vazhdim mund tė shikoni se si kemi aritur ta formėsojmė nė web faqe, kėrkesėn, dėshirėn e klientėve duke u munduar qė pėrherė ta ruajmė thjeshtėsinė dhe mundėsinė e lehtė tė navigimit, pėr vizitorėt e atyre faqeve..

Drejtoria Komunale e Arsimit,
XII-2008
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
OJQ "ICEC",
XI-2008
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Mjellma Travel,
VII-2008
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]

OJQ "HADĖR",
XI-2008
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Instituti Demokratik i Kosovės,
XI-2007
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Euro Food,
V-2006
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]

Alem Magazine,
IX-2005
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Sereno Viaggi
V-2008
Design: Arsim Gjinovci
[OFFLINE]
Infobus - Biblioteka,
II-2005
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]

Euro Servisi,
IX-2005
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Abo-Si,
III-2004
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Jeta3,
V-2006
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]

Revista Mjellma - verzioni 3,
XI-2000
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Kastriot Myftiu - Profesor
V-2007
Design: Arsim Gjinovci
[ONLINE]
Mjellma.net verzioni 3
I-2003
Design: Arsim Gjinovci
[OFFLINE]

     
     

     
     

     
     
     

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci