Online 9 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Punimet tona nė dizajnim tė Logove dhe Identitetit
Disa dhjetra kompani na kanė besuar neve dzajnimi unik tė Logove dhe materialeve tjera pėr prezantim. Kėtu ne po ua prezantojmė disa nga punimet tona tė fundit...

Pėr t'i parė gjitha punimet tona nė Logo and Identity design, klikoni kėtu.

Llogo punimi ynė i fundit
Logo design -Dizajni: Arsim Gjinovci
- Porositur nga: Kompania ndėrtimore "Viacom".


Pėr t'i parė gjitha punimet tona nė Logo and Identity design, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci