Online 6 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
LOGO DIZAJNI DHE IDENTITETI
LOGO ėshtė simbol unikat apo njė formėsim (dizajn) qė prezanton kompaninė. Kjo po ashtu quhet edhe "markė tregtie" apo "trademark" - nė shkurtesė TM. Logo mund tė pėrbėhet nga njė emėr, titull apo njė simbol vizuel, dhe nė tė shumtėn e rasteve logoja dhe emrat janė tė mbrojtura me tė drejta autoriale.

Logo e kompanisė tuaj duhet ta tėrheq vėmendjen nė ēast. Ajo duhet tė jetė unikate, qė mbahet mend lehtė... dhe e thejshtė. Ekipi kreativ nga Mjellma & Partners e pėrzien gjithė inspirimin ideor, shkathtėsitė pėr dizajnim dhe njohuritė speciale tė tregut pėr ta krijuar njė logo qė me pėrsosshmėri e pasqyron markėn e kompanisė tuaj.

Punimet tona nė dizajnim tė Logove dhe Identitetit
Disa dhjetra kompani na kanė besuar neve dzajnimi unik tė Logove dhe materialeve tjera pėr prezantim. Kėtu ne po ua prezantojmė disa nga punimet tona tė fundit...

Pėr t'i parė gjitha punimet tona nė Logo and Identity design, klikoni kėtu.

Llogo punimi ynė i fundit
Logo design -Dizajni: Arsim Gjinovci
- Porositur nga: Kompania ndėrtimore "Viacom".


Pėr t'i parė gjitha punimet tona nė Logo and Identity design, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci