Online 8 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Sereno Viaggi - Travel Agency
Sereno Viaggi dhe Illyria tours, agjesnione tė specializura pėr udhėtime turistike...
[Web redizajnim, mirėmbajtje]

KDI-KOSOVA
Instituti Demokratik i Kosovės
[Web Design dhe hostim, Broshura, Poster, Publikime]

EuroFood
Kompani e specializuar pėr tregti me shumicė tė prodhimeve, si dhe prodhimi i keēapit, majonezit dhe uthullės.

[Web Design dhe hostim, Katalogje, Broshura, Prezantime ]

Redaksia e revistės ALEM
Revistė mujore nė gjuhėn boshnjake.

[Web Design dhe hostim, trajnime, mirėmbajtje...]

Kuvendi Komunal Suharekė
Kuvendi Komunal Suharekė
[Web Design dhe hostim, trajnime]

Abo-Si company
Kompani e specializuar pėr proshimin e biskotave, pėr tregti me shumicė tė prodhimeve, si dhe me degėn e saj nė Bullgari pėr shtypjen e amballazhave dhe paketave .

[Web Design dhe hostim, Katalogje, Broshura, Prezantime ]

Euro Servisi
Ndėrmarrje e specializuar pėr riparimin e automjeteve dhe kontrollin teknik.

[Web Design dhe hostim, Katalogje, Broshura, Prezantime]

Ajka
Ajka - Kompani e specializuar pėr pėrpunimin e produkteve nga qumėshti.

[Logo Design, Katalogje, Broshura, Prezantime ]

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Katalog
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci