Online 8 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Nėntor 2017 »
Ma En P Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 
 
Web & Graphics design
Ne mund tju ndihmojmė qė tė definoni dhe poziciononi strategjinė tuaj tė marketingut, ta identifikoni dhe ta gjeni grupin e synuar tė klientėve dhe tė komunikoni me ata me mesazhe qartė tė definuara. Ne e dijmė si t'ju ndihmojmė qė ta rifreskoni imazhin e kompanisė. Mesazhet tuaja ne i shndrrojmė nė figura qė mbahen mend lehtė dhe mund t'ju ndihmojmė qė klientėt tuaj me kėnaqėsi ta gjejnė rrugėn mė tė shkurtėr deri te biznesi i juaj. Pėr tė na konsultuar pėr projektin tuaj, na vizitoni ose klikoni KĖTU.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2017 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci