Online 6 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Gusht 2017 »
Ma En P Sh Di
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 
 
Web & Graphics design
Ne mund tju ndihmojmė qė tė definoni dhe poziciononi strategjinė tuaj tė marketingut, ta identifikoni dhe ta gjeni grupin e synuar tė klientėve dhe tė komunikoni me ata me mesazhe qartė tė definuara. Ne e dijmė si t'ju ndihmojmė qė ta rifreskoni imazhin e kompanisė. Mesazhet tuaja ne i shndrrojmė nė figura qė mbahen mend lehtė dhe mund t'ju ndihmojmė qė klientėt tuaj me kėnaqėsi ta gjejnė rrugėn mė tė shkurtėr deri te biznesi i juaj. Pėr tė na konsultuar pėr projektin tuaj, na vizitoni ose klikoni KĖTU.

Marketingu i integruar
Mjellma & Partners ju ofron marketing tė sigurt dhe komunikim strategjik. Pėrmes dizajnit grafik, ilustrimeve, paketimeve, posterėve, katalogėve, bilboardave, prezantimeve multimediale dhe deri te web dizajnimi ne mund t'ju ndihmojmė tė identifikoni dhe mė bukur, mė thjeshtė dhe mė kjartė t'i transmetoni porositė tuaja tė marketingut. Nėse kėrkoni broshurė dinamike apo kampanjė marketingu elektronik ose web site qė komunikon me klientėt tuaj potencial, e keni lehtė t'ia filloni. Filloni duke klikuar KĖTU.

Sa kushton projekti i juaj?
Ėshtė lehtė tė filloni dhe ta fitoni njė orientim se sa mund tė kushtoj projekti i juaj. Pasi tė na i dėrgoni informatat e nevojshme ne do tė dalim me propozime dhe oferta konkrete dhe do t'ju kontaktojmė sa mė parė qė ėshtė e mundur. Prandaj ju lutemi plotėsojeni formularin nė faqen e kuotimeve duke klikuar kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Poster
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci