Online 7 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Nėntor 2017 »
Ma En P Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 
 
Ēka ėshtė web-site mostra (shablloni)?
Websitet shabllon (mostėr) janė web faqe tė dizajuara tė gatshme, qė lehtė mund tė ndryshohen me njohuri minimale, e qė sipas shijes tuaj, zgjidhen mė tė pėrshtatshmet ato qė reflektojnė mė sė miri dukjen e kompanisė tuaj. Website mostrat i shpėrndajmė nė formate pėr Photoshop, Flash dhe HTML. Janė kompatabile me FrontPage, DreamWeaver, GoLive, dhe tjerė softver pėr web dizajn...

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Libėr
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2017 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci