Online 6 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
12 muaj domain dhe hosting falas pėr klientėt tanė.
Domain Emri

Hapi i parė pėr ta vendosur prezantimin e biznesit tuaj online, ėshtė duke regjistruar domain emrin. Ne pėr ju mund tė regjistrojmė domain emra me .com, .net, .org, .biz, .info, .al, .eu dhe tė tjera.
Domain emri paraqet njė emėr unik me tė cilin identifikohet njė website. Shembull i njė domain emri ėshtė sikurse: www.mjellma.net.
Ju mud ta regjistroni pavarėsist nga ne domain emrin qė dėshironi, ndėrsa te ne ta bėni vetėm dizajnimin. Zakonisht, gjithė klientėve qė Mjellma & Partners ua dizajnon web faqet, atyre ua regjistron FALAS edhe njė domain emėr pėr periudhė njė vjeēare.

Hosting Hapėsira

Secili web site duhet ta ketė njė vend fizik diku nė ndonjė server, ku vendosen faqet e saja. Mjellma & Partners, nė ēmimin e dizajnimit apo redizajnimit tė web faqes, klientėve u ofron hapėsirė 12 muaj te partnerėt e saj, nė serverė tė shpejtė dhe tė sigurt, e qė ndodhen nė vende perėndimore, si SHBA, GJERMANI, ZVICĖR etj.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Poster
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci