Online 7 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Nėntor 2017 »
Ma En P Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 
 
Punimet tona nė Dizajn Grafik
Tash e mė se 17 vite, pėrvoja e udhėheqėsve tė Mjellma & Partners, ka ndihmuar shumė kompani dhe individė qė tė prezantohen sa mė mirė qė ėshtė e mundshme pėrmes katalogjeve, publikimeve, posterėve, pllakatave, broshurave, librave, revistave e gjėrave tjera pėr shtyp. Nė vazhdim mund tė shikoni vetėm disa nga punimet tona...

Pėr t'i parė punimet tona nė Dizajn Grafik, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2017 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci