Online 7 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Gjithēka pėr shtyp mund tė pėrgatitet te ne!
Me stafin e specializuar pėr dizajn dhe prezentime tė nivelit tė lartė grafik, Mjellma & Partners vėmendje tė veēantė i kushton kualitetit tė grafikės, e cila duhet t'i pėrmbush dhe respektoj kėrkesat, shijen si dhe gjithė imazhin e klientit.

Stafi ynė i specializuar ėshtė i gatshėm tė pėrgatis ēdo llojė tė materialit pėr dėrgim nė shtyp. Sė fundit mė tepėr jemi tė fokusuar nė krijimin e broshurave, posterėve, pllakatave, materialeve tė shtypura tė biznesit, raporteve vjetore, revistave, gazetave, publikimeve tė ndryshme, CD mbėshtjellėsave etj. Shkurt e shqip, pėrgatisim pėr shtyp gjithēka qė ju nevojitet juve.

Grafika e duhur mund ta krijoj prezentimin tuaj, dhe ajo e pavend mund ta dėmtoj imazhin tuaj. Na lejoni neve tė krijojmė pėr ju grafikė me dukje profesionale, e cila do ta veēoj prezentimin tuaj nga tė tjerėt.

Punimet tona nė Dizajn Grafik
Tash e mė se 17 vite, pėrvoja e udhėheqėsve tė Mjellma & Partners, ka ndihmuar shumė kompani dhe individė qė tė prezantohen sa mė mirė qė ėshtė e mundshme pėrmes katalogjeve, publikimeve, posterėve, pllakatave, broshurave, librave, revistave e gjėrave tjera pėr shtyp. Nė vazhdim mund tė shikoni vetėm disa nga punimet tona...

Pėr t'i parė punimet tona nė Dizajn Grafik, klikoni kėtu.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Logo
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci