Online 9 users
 
 
 

Revista Mjellma

 

 

SHPALLJE

Nė shitje pajisja DW4000 me ēmim tė volitshėm!

Lajmėrohuni kėtu!

Pėr mė tepėr lexoni kėtu!

 

KALENDARI

« Shkurt 2018 »
Ma En P Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

 
 
Na kontaktoni
 
Pėr tė na kontaktuar, ju lutemi pėrdorni e-mail adresat nė vijim:
 
Mjellma
• info@mjellma.net
• office@mjellma.net
 

Shkruajeni fjalėn qė e kėrkoni:


 


Ju lutemi, mos shkruani pėr kuizin nė kėto adresa. Kuizi ėshtė vetėm lojė dhe mund tė ketė edhe gabime.

Asnjė sygjerim, mendim apo kėshillė pėr modifikim tė kuizit nuk do ta marrim parasysh!

Projektin e kuizit e kemi pėrfunduar dhe nuk do ta zhvillojmė mė tej.

Lojėra!

 

 

Punimi i fundit!

 


Kalendari 2009
 

Email login

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci